Vila Marta

Vila Marta reprezentuje charakteristickú vilovú tatranskú zástavbu z prvej polovice 20. storočia. Je situovaná v časti Horného Smokovca – pri Peknej Výhliadke, len niekoľko desiatok metrov od hotela Bellevue a asi 10 minút pešej chôdze od centra Starého Smokovca.

Dostupnosť

Električková zastávka Pekná Výhliadka, ako aj autobusová zastávka či blízkosť železničnej a autobusovej stanice v Starom Smokovci umožňujú bezproblémový príjazd aj pre hostí, ktorí nie sú motorizovaní a zároveň ľahkú dostupnosť Tatier od Štrbského Plesa až po Ždiar.

Ubytovanie

Hosťom ponúkame ubytovanie v päť útulne zariadených izbách, s internetovým pripojením. Na poschodí sa nachádza dvojizbový apartmán; rodinná izba pre 4 osoby; jedna izba pre 2 osoby. Majú zdieľanú kuchyňu. Na prízemí sa nachádza apartmán so spálňou, spoločenskou izbou a kuchyňou.

Nádherné prostredie a komfortné ubytovanie na Vás čaká v našej Vile Marta, ktorú si jednoducho vyhľadáte na stránkach portálu MegaUbytovanie v sekcii ubytovanie Starý Smokovec a rovnako na stránke mesta ubytovanie Vysoké Tatry. Hlavná regionálna stránka ubytovanie v Tatrách Vám ponúka tiež množstvo tipov a zaujímavostí v Tatrách a ich okolí. Veríme, že Vaša dovolenka vo Vile Marta bude pre Vás príjemne prežitým časom v kruhu rodiny a priateľov.

Aktivity v okolí

Translate »